Czerwiec 15, 2018

Targi PLMA "World of Private Label" 2018

Miło nam poinformować Państwa, że w tym roku, podobnie jak w latach ubiegłych, byliśmy wystawcą na targach PLMA "World of Private Label" International Trade Show w Amsterdamie, gdzie detaliści z całego świata spotykają się z producentami w sekcji Food i Non-Food.
Zawsze staramy się, aby nasze stoisko wyróżniało się spośród innych i przyciągało potencjalnych klientów do jego odwiedzenia.
Podczas targów dzielimy się z odwiedzającymi naszymi pomysłami, innowacjami, technologiami produkcji, wysokimi standardami jakościowymi oraz świadomością ekologiczną.
Podczas tegorocznych targów jeden z naszych produktów dla sieci LIDL, chusteczki nawilżane LUPILU ze 100% bawełny, wygrały konkurs Salute to Excellence w kategorii produktów dziecięcych jako produkt innowacyjny.  Międzynarodowa komisja, składająca się z członków stowarzyszenia producentów marek własnych (PLMA)  wybrała nasze chusteczki spośród 430 zgłoszonych produktów. Jesteśmy dumni, że Lidl został doceniony
za promowanie produktów najwyższej jakości w marce własnej.
Bawełniane chusteczki LUPILU są dostępne w dwóch wariantach
Płyny nawilżające zostały wzbogacone kojącym pantenolem i alantoiną. 100% bawełniana włóknina jest całkowicie biodegradowalna.
Dzięki jej naturalnym właściwościom chusteczki są nieporównywalnie chłonne i wydajne, zapewniając wygodną i łagodną pielęgnację skóry dziecka.
Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska!
 
 
 

Powrót

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Napisz do nas >